سانترال ، شبکه گستران مهر حامد، مشاور و مجری پروژه های مخابراتی ، امنیتی ،نظارتی و شبکه برای مشاوره در حوزه خرید و خدمات سانترال با کارشناسان ما 58785-021 یا 09124215233 تماس حاصل فرمایید.

– نصب و راه اندازی انواع سانترال کم ظرفیت و پر ظرفیت ، voip & pri

– فروش انواع هدست پاناسونیک

– ارتباط داخلی از راه دور

– سرویس و نگهداری مراکز تلفن

– کالر آیدی سانترال و اپراتور گویا

– خدمات نصب وپشتیبانی با گارانتی اصلی نماینده مرکزی پاناسونیک

– فروش مراکز تلفن سانترال پاناسونیک ، زیر قیمتهای مصوب نمایندگی مرکزی

– پشتیبانی و خدمات فنی سانترال پاناسونیک

– بازدید رایگان

– اجرای شبکه های کامپیوتری(passive&Active)

– فروش انواع مودم های ایوان (pri&E1)و ADSL

آشنایی با مراکز تلفن سانترال پاناسونیک

سیستم های تلفن سانترال رایج در ایران معمولا پاناسونیک ،زیمنس ، سامسونگ ،مایتل ، دیجیترون، کارین، کارا ، رهیاب و اریکسون می باشند

اما اغلب کاربران بدلیل کارایی بالا و در عین حال قیمت مناسب مایل به استفاده از سیستمهای سانترال پاناسونیک می باشند.

مرکز تلفن سانترال پاناسونیک دستگاهی است که افراد یک مجموعه علاوه بر امکان ارتباط داخلی با یکدیگرمی توانند از طریق خطوط شهری با بیرون از مجموعه تماس داشته باشند و حتی اگر این مجموعه از نظر جغرافیایی در چند نقطه از شهر، کشور و یا جهان باشد با استفاده از بستر اینترنت می‌توان ارتباط داخلی بین آنها برقرار نمود و بدین طریق هزینه مکالمات را به طرز چشمگیری کاهش داد.

همچنین برای مدیران امکاناتی از قبیل ایجاد محدودیت در برقراری تماس های شهری ، موبایل ، شهرستان ، خارج از کشور و یا داخلی جهت کارکنان ایجاد نمایند. تا هیچگونه هزینه اضافه سربار بر هزینه های جاری در شرکت اضافه نگردد و همین امر بسیار در شرکت های بزرگ با اهمیت است .

مراکز تلفن سانترال پاناسونیک از نظر ظرفیت به دو دسته کم ظرفیت ( آنالوگ ) و پر ظرفیت ( دیجیتال ) تقسیم بندی میشوند که مراکز تلفن آنالوگ حداکثر ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی را پشتیبانی میکند و برای ظرفیتهای بالاتر میتوان از مراکز تلفن دیجیتال سری TDA استفاده نمود که توانایی پشتیبانی از ۶۴۰ خط شهری و ۱۰۲۴ خط داخلی را دارا می‌باشند.

 

گروه مخابراتی شبکه گستران مهر حامد با اتکا به تجارب فنی تکنسین های نصب خود می تواند انواع خدمات نصب و راه اندازی و برنامه‌ریزی و نگهداری مراکز تلفن را به شرکتها و مراکز دولتی و خصوصی در سراسر ایران ارائه نماید .

 

توضیحات اضافی

دستگاهی که در بالا کمی از امکانات آن صحبت کردیم قابلیت های فراوانی برای شرکت ها و دفاتر و یا حتی منازل خواهد داشت ،شاید با خود بگویید چطور ؟

این دستگاه مخابراتی با ایجاد بستر ارتباط داخلی و یکپارچه سازی خطوط تلفن دیجیتال و آنالوگ و مدیریت استفاده از خطوط تلفن بسیار پر کاربرد است .

شبکه گستران مهر حامد با ارائه خدمات در قم ، شیراز ، اصفهان ، تهران ، اراک ، مرکزی ، ارومیه و سایر شهرستان توانسته رزومه خوبی در این راستا داشته باشد .البته سانترال های HTS32 از جمله سانترال های کم ظرفیت هستند که در دسته بندی سانترال های تحت شبکه نیز قرار می گیرند و می توانند امکانات تحت شبکه را در اختیار افراد قرار دهند.

 

سانترال hts32

 

ویژگی های سانترال پاناسونیک سری NS ( تحت شبکه)

در این به بررسی امکانات و ویژگی های بی نظیر در سانترال های تحت شبکه که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند ، می پردازیم.

 •  پوشش تمام امکانات موجود در سری TDA – TDE پاناسونیک و رفع تمامی کاستی های سری قبل
 •  تحت شبکه بودن سری جدید پاناسونیک و راه اندازی تمامی بسترهای پروتکل سیپ
 •  راه اندازی خطوط شهری مخابرات در سریع ترین زمان و بدون هیچ نقصی
 •  راه اندازی تمامی بسترهای ویپ و سیپ ترانک یا خط ۵ رقمی مخابرات
 •  هزینه پایین اما کارایی و قابلیت بالا در کنار پایداری قابل قبول
 •  چندین لایسنس نصب شده پیش فرض رایگان به مدت ۶۰ روز
 •  قابلیت نصب بسیار راحت و سریع بر روی رک و دیوار
 •  رعایت تمام نکات امنیتی در سری جدید پاناسونیک
 •  تلفن گویای هوشمند به همراه صف انتظار
 •  صندوق صوتی ، مرکز تماس ، ویپ
 •  امکان ارتباط دفاتر مختلف
 •  راه اندازی آسان وسریع

کاربرد سانترال در ادارات

ادارات امروزی در حال تغییر از سیستم مخابراتی معمولی به سمت سیستم های دستگاه سانترال IP و بدون هزینه می باشند که می توان حداکثر استفاده را از رشد سریع در کاربری ها و جهانی شدن IP  برد و برای ساخت یک سیستم  مخابراتی کاملا IP از دستگاه سانترال OM 12 /80 /200 IP استفاده نمود

که با سیستم های ارتباطی جدید کاملا سازگار می باشند.

دستگاه سانترال IP عملکرد های مجهز استاندارد و جدیدی را ارائه می دهد که کارایی را افزایش داده و هزینه های ارتباطی را به صفر می رساند.

این سری دارای خصوصیاتی با  کارایی بالا و استفاده راحت از قبیل صندوق پست صوتی بر روی ایمیل شخصی خودتان می باشد .

سیستم های IP-PBX نیوراک برای شرکت هایی که قصد تغییر سیستم سانترال فعلی به یک سیستم سانترال کامل IP را دارند ، یک سکوی قابل گسترش و با کاربری راحت ارائه  می دهد که در زمینه های تجاری متعددی قابل انطباق می باشد.

این مدلها خطوط مخابراتی معمولی را پشتیبانی می کنند، بنابراین این امکان را برای دستگاه سانترال IP فراهم می کند تا خطوط مخابراتی معمولی  نظیر  ISDN و خطوط داخلی آنالوگ به آنها متصل گردند.

ممکن است با توجه به محیط کار،تغییر یک خط معمولی مخابراتی موجود به یک سانترال IP بدلیل محدودیت زمانی و هزینه دشوار باشد، ولی با سیستم های OM 12/80/200 بطور منصفانه ای پاسخ این نیاز تأمین می گردد.

در سری OM 12/80/200 راه حل مناسب برای شرکت هایی وجود دارد که می خواهند همزمان با استفاده از شبکه مخابراتی فعلی به آرامی به یک سیستم IP تبدیل شوند.

برای مشاهده محصولات سایت کلیک کنید .