aboutus
Aboutus2

شرکت فنی مهندسی شبکه گستران مهر حامد، نماینده رسمی فروش و تعمیرات تلفن سانترال پاناسونیک و کلیه تجهیزات جانبی آن با کمال افتخار و بدون تعطیلی در خدمت شماست .

در هر کجای کشور عزیزمان که باشید و نیاز به هرگونه خدمات در خصوص نصب و تعمیر و راه اندازی تلفن سانترال پاناسونیک دارید و یا اینکه می خواهید برای خرید تجهیزات مشاوره بگیرید کافی است با کارشناسان شرکت شبکه گستران مهر حامد تماس بگیرید با کمال افتخار در خدمت شما هستیم.

چنانچه نیاز به تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک دارید بلافاصله کارشناس فنی شرکت شبکه گستران مهر حامد به محل شما اعزام شده و پس از بررسی دقیق پیش فاکتور و هزینه خدمات را ارائه نموده و در صورت تمایل شما اقدام به تعمیر می نمایند و پس از انجام کار صورت وضعیت صادر نموده و امضا رضایت و تحویل مشتری اخذ می گردد .

کلیه مشتریان شرکت شبکه گستران مهر حامد در سیستم CRM ثبت می گردند و روند کاری شما در یک پروسه منظم اداری و به صورت اتوماتیک قرار میگیرد و به هر دلیلی مشتری از عملکرد قسمت فنی شرکت شبکه گستران مهر حامد رضایت نداشت مراتب طی سه سطح کارشناس ارشد ، مدیر داخلی و مدیر کل بررسی می گردد ،

چرا که شعار ما : “رضایت مشتری و کیفیت کار ضامن بقای ما در عرصه رقابت است.”

مدیریت و پرسنل شرکت شبکه گستران مهر حامد

نصاب و اجراء دوربین مداربسته

مشاوره …!

چنانچه شما نیاز به مشاوره در خصوص خرید تلفن سانترال دارید و نمی دانید برای شما چه تجهیزاتی مناسب می باشد می توانید از ما مشاوره بخواهید کارشناسان این شرکت با صبر و دقت تمام سعی در راهنمایی شما دارند و این شرکت یکی از یهترین و کاملترین وب سایت های ایران در خصوص تلفن سانترال را برای پاسخگوی به این نیاز عزیزان را ه اندازی نموده است .

نصاب و اجراء دوربین مداربسته

فعالیت های اصلی شرکت :

ارائه کلیه خدمات طراحی و مشاوره و بازدید رایگان سیستم های حفاظتی و امنیتی – نظارت – نصب و راه اندازی – سرویس و نگهداری – از جمله:

  • دستگاه های سانترال پاناسونیک
  • سیستم دوربین های مدار بسته (CCTV)…
  • انتقال و ضبط تصویر…
  • طراحی وب سایت
  • سیستم های مخابراتی(سانترال و اینترنال)…
  • سیستم های برق اضطراری…
  • و دیگر اموراتی که در زمینه دستگاه های سانترال و سیستمهای حفاظتی امنیتی می باشد .
bg_footer